ДО УВАГИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ!

Запрошуємо здобувачів вищої освіти за освітніми ступенями «бакалавр» (ІV курс) та «магістр» (І курс) долучитися до опитування про якість освітніх програм і освітнього процесу у формі комп’ютерного анкетування в інформаційно-освітньому середовищі університету (Moodle).

Опитування організоване Центром забезпечення функціонування системи управління якістю освітньої діяльності за підтримки Центру дистанційного навчання та студентської ради університету і триватиме у період із 17 лютого до 6 березня 2020 року.

Опитування проводиться з метою оцінки здобувачами вищої освіти якості освітніх програм на етапах здобуття і досягнення програмних результатів, вивчення їхньої думки про необхідність змін чи покращення складових освітнього процесу, для збору інформації про міжнародне стажування/навчання студентів в університеті, з’ясування їхніх очікувань і планів на майбутнє працевлаштування чи навчання тощо.

Анкета розміщена на головній сторінці інформаційно-освітнього середовища університету. Щоб пройти опитування, необхідно ввійти в систему Moodle, скориставшись персональним логіном і паролем.

Анкета носить особистісний, оцінний і анонімний характер. Відповіді студентів будуть проаналізовані в узагальненому вигляді і використані для удосконалення системи якості освіти та освітньої діяльності в університеті.

Друк