ДЕНЬ ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО АУТИЗМ

Одинадцятий рік поспіль 2 квітня світ відзначає День поширення інформації про аутизм. Цей день було встановлено 18 грудня 2007 року Генеральною Асамблеєю ООН.
Аутизм – це стан, який виникає внаслідок порушення розвитку головного мозку і характеризується вродженим та всебічним дефіцитом соціальної взаємодії та спілкування. Його неможливо вилікувати, проте з часом можна скоригувати і адаптувати людину до соціального життя.
Тому, студенти 214 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти Михайлюк Аліна та Грисюк Вікторія провели міні-тренінг «Відчуй себе аутистом». Його метою було поширити інформацію про аутизм та специфіку життя дітей з порушеннями аутистичного спектру.
Учасники міні-тренінгу мали змогу зрозуміти світогляд таких “особливих” людей через виконання специфічних завдань. Так всі охочі спробували себе в письмі через дзеркальне відображення, обгортуванні дрібних предметів в рукавичках та ходінні з біноклем підлогою з означеними місцями для кроку.
Такі завдання практично показали учасникам, що відчувають діти з розладами аутистичного спектру в навчальній діяльності та в позаурочний час.