ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

День Гідності та Свободи ‒ одне з найважливіших свят сучасної України, покликане вшановувати звитягу та одвічне непереборне прагнення свободи українського народу в боротьбі за власні права.

     Щороку 21 листопада Україна згадує початок двох революцій ‒ Помаранчевої революції та Революції Гідності. Історія цього свята така ж терниста, як і відстоювання справедливості та гідності: День Свободи, який відзначали 21 листопада впродовж 2005-2011 років було скасовано й заборонено аж до 2014 року, а після подій Революції Гідності новим указом президента України День Гідності та Свободи, мов птах фенікс, відродився з вогню революції.

              Головною метою свята є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Закликаємо ніколи не забувати, якою дорогою ціною відстоюються наші свободи та права.

Друк