ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКА

   14 листопада на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулося довгоочікуване феєричне свято “Дебют першокурсника”. Кожен виступ був наповнений емоціями, які першокурсники дарували усім глядачам. Свято проходило у вигляді концерту, де були присутні запальні танці, жартівливі мініатюри, вірші та пісні, як веселі, так і ті, які змушують задуматися.

   Усі виступаючі були дуже схвильовані, але попри це зуміли показати нам, що талановита людина – талановита в усьому, і що вони є саме такими людьми. В кінці урочистостей від імені дирекції факультету першокурсникам були вручені подяки “за творчий потенціал та підготовку до презентації першого курсу” та солодкі заохочувальні призи.

   Ми дуже вдячні усім хто приймав участь у нашому святі та підготовці до нього, а саме декану факультету дошкільної та спеціальної освіти Демченко Ірині Іванівні, заступнику декана з виховної роботи Дичок Таїсії Петрівні, кураторам груп (111 гр. – Гаврилюк Світлані Миколаївні, 112 гр. – Іщенко Людмилі Валентинівні, 113 гр. – Скрипник Нелі Іванівні, 114 гр. – Семчук Світлані Іванівні, 115 гр. – Корінній Ганні Олексіївні, 334 гр. – Бегас Людмилі Дмитрівні, 335 гр. – Чепкі Олені Володимирівні), студраді факультету (голова – Юраш Ірина) та нашим чарівним ведучим Нагорній Оксані та Плисканівській Юлії.

   На останок хотілося б побажати нашим першокурсникам терпіння, мудрості у ваших життєвих шляхах, наполегливості у вирішенні проблем, ну і звичайно, наболіле питання нашого першого курсу, здати успішну першу сесію.

Друк