Бінарні заняття з участю роботодавців

Вже стало традицією залучати до проведення практичних занять очільників спеціальних закладів освіти викладачами кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.

Метр своєї справи Вікторія Григорівна Майданюк, директорка  КЗ «Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради», вчитель вищої категорії з задоволенням дає згоду на участь у веденні  нетрадиційних занять зі студентами ОС «молодший бакалавр» та «бакалавр».

Студенти  мали  змогу ознайомитися з особливостями майбутньої професії від першоджерела, ознайомитись з роботою фахівців центру та інноваційними технологіями організації освітнього процесу з дітьми, які мають особливі освітні потреби.

Величезний практичний досвід та велич душі Вікторії Григорівни захоплює студентів в вірному виборі майбутньої професії.

Дописувач: Колісник Л.В.