БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ

29 листопада на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулись збори для батьків студентів першого курсу. Метою зборів було повідомити батьків про результати успішності та відвідування студентів, а також нагадати про умови проживання у студентському містечку університету.

Із вступним словом до батьків звернулася декан факультету Демченко Ірина Іванівна, яка зупинилася на актуальних питаннях навчання, розповіла про залучення студентів до участі в науковій роботі та науково-дослідницькій, культурно-масовій та спортивній діяльності. Вона відмітила, що студенти перших курсів досить швидко адаптувались до навчального закладу і вже, мають певні успіхи у навчальній, виховній, спортивній діяльності та у гуртках художньої самодіяльності.

Про особливості навчально-виховного процесу розповіла заступник декана з навчальної роботи Бутенко Ольга Григорівна. Окремо про успішність та відвідування доповідали викладачі факультету.

Трофаїла Наталія Дмитрівна, заступник декана з виховної роботи, розповіла про виховні заходи, які проводилися та плануються на факультеті.

Після загальних зборів куратори разом із батьками  розійшлись по навчальних аудиторіях, щоб ознайомитись із детальною інформацією про кожного студента.

Друк