БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ФДСО

Згідно плану навчально-виховної роботи 16 листопада 2018 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти проведено збори за участю батьків студентів першокурсників. Тема зустрічі стосувалася адаптації студентів до навчання. Одне з головних завдань викладачів та адміністрації навчального закладу у роботі з батьками – допомогти студентам призвичаїтися до нових вимог і системи навчальної роботи, до нового для них оточення.

 

      Із вступним словом до батьків звернулася декан факультету Демченко Ірина Іванівна, яка ознайомила їх з особливостями освітнього процесу та адаптацією першокурсників.

      Ірина Іванівна розповіла про залучення студентів до участі в науковій роботі та науково-дослідницькій, культурно-масовій та спортивній діяльності. Вона відмітила, що студенти перших курсів досить швидко адаптувались до навчального закладу і вже, мають певні успіхи у навчальній, виховній, спортивній діяльності та у гуртках художньої самодіяльності.

      На початку батьківських зборів першокурсники порадували своїх батьків та всіх присутніх в залі цікавими художніми номерами.

     Збори продовжились в студентських навчальних аудиторіях. Тут батьки більш детально ознайомились з успішністю своїх дітей у спілкуванні з кураторами груп та мали можливість зустрітися з викладачами.

     З метою покращення організації освітнього процесу та дослідження стану навчально-виховного процесу, проведено опитування батьків. Батьки мали змогу оцінити якість освітнього процесу в навчальному закладі, організацію харчування, роботу куратора групи.

       Адміністрація факультету дошкільної та спеціальної освіти висловлює подяку батькам за участь у заході. Такі форми роботи сприятимуть удосконаленню підвищення якості підготовки фахівців дошкільної справи.

Друк