Новини, події, оголошення

«BabyCamp» у Буковелі – твій вибір, твій відпочинок!

Наближається довгоочікуване літо! З ним пов’язано так багато очікувань, планів, надій, а часу для їх здійснення зазвичай не вистачає.

Дитячий табір “BabyCamp” пропонує Вам ефективне рішення для цього питання – попрацювати на посаді керівника дитячих гуртів в оздоровчих таборах Буковеля.

Ексклюзивністю цього табору є те, що тут забезпечується комфортне перебування та активна творча діяльність протягом зміни.

UkrCamp – це компанія, яка займається організацією дитячого та молодіжного відпочинку на ТК «Буковель». Тут створено повний спектр послуг з організації дозвілля дітей та юнацтва. Адміністрація  прагне максимально висвітлити всі види діяльності сучасної молоді через надання вибору програми відпочинку, яка задовольнить усі потреби відпочиваючих.

Компанія  створила умови, за яких Ви отримаєте яскраві емоції від практики, відпочинку та здобудете досвід, який неодмінно знадобиться кожному у житті. Ви зможете долучитися не тільки до відпочинкових програм, а й візьмете участь у створенні наметового містечка на березі озера для проведення незабутнього дозвілля. Програми розраховані на різні вікові категорії – від 7 до 25 років.

Історія компанії

2011 рік – рік створення дитячого табору «Буковель Premium».

2012 рік – враховуючи досвід попереднього року, організація анімації табору «Буковель Premium» вийшла на вищий рівень. Організація відпочинку молодіжного складу ФК «Дніпро» на Буковелі та Форосі.

2013 рік – рік великих змін. Ось уже третій рік дитячі програми відпочинку проводяться на території ТК «Буковель». Саме зараз, на основі проведених таборів створюється компанія UkrCamp, у планах якої більше 20 тематичних таборів.

Літо вже скоро, а ти зробив свій вибір?

Детальну інформацію можна отримати на сайті http://ukrcamp.com.ua, або в деканаті факультету дошкільної та корекційної освіти.

[nggallery id=33]