АМЕРИКАНЕЦЬ З АУТИЗМОМ БІЛЛ ПЕТЕРС

Хто такі «аутисти»? Чому їхня чисельність щороку зростає? Чому не існує однозначих допоміжних «ліків»?

В темі аутизму й досі залишається багато запитань, на які вчені з усього світу намагаються відшукати відповіді.

Студентам факультету дошкільної та спеціальної освіти пощастило, адже вони мали змогу поспілкуватися із Біллом Петерс, американцем з аутизмом.

Білл щира і відкрита людина, він правдиво розповідає про ті речі, про які ми навіть не здогадалися б, у нього гарне почуття гумору, він пояснює все через свій досвід.

Білл Петерс, аутист, який значну частину свого життя присвятив допомозі іншим людям з тим же діагнозом. Своє життя він проводить у подорожах по всьому світу, допомагаючи аутистам та їх сім’ям налагодити комунікації, отримати навички, необхідні в повсякденному житті з аутизмом.

Білл виступає як друг сім’ї і посередник між батьками і дитиною, як спеціаліст по соціалізації.

У нього немає роботи в звичному розумінні, а його покликання – бути «послом для людей з аутизмом».

Сьогодні Білл Петерс допомагає людям з аналогічним діагнозом по всьому світу.