АКЦІЯ ДОБРИХ СПРАВ «ПОДАРУНКИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ»

20.12.2018 р. факультет дошкільної та спеціальної освіти організував благодійну акцію добрих справ  «Подарунки святого Миколая» у КЗ «Бабанська загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів Черкаської обласної ради» за сприяння декана факультету Демченко Ірини Іванівни.

До акції долучились актори театрального колективу з казковою постановкою «На гостинах у Миколая» на чолі із заслуженим працівником культури України режисером-постановником народного театру драми і комедії − Алексєєвою Наталією Дмитрівною.

Гармонійним доповненням до солодких подарунків від факультету були чудові іграшки-сніговички, виготовлені працівниками та студентами бібліотеки університету та подаровані дітям − Балюк Марією Павлівною.

Приємним сюрпризом для дітей були новорічні смаколики від факультету мистецтва.

Також висловлюємо щиросердну вдячність усім, хто долучився до акції і передав речі для дітей.

Сподіваємось, що тепло дитячих очей та радісний настій, який вирував від першої хвилини появи акторів на сцені − до шквалу емоцій та оплесків після завершення казкової постановки, спонукатиме нас і надалі сіяти добро і поспішати на зустріч до дітей.