Академічна мобільность на факультеті дошкільної та спеціальної освіти

Карпенко Олександру Олександрівну, студентку спеціальності «Спеціальна освіта», денної форми навчання, факультету дошкільної та спеціальної освіти, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, направлено на навчання за програмою академічної мобільності, Erasmus+, в Університет Оулу, м. Оулу, Фінляндської республіки. Термін навчання з 02 лютого 2023 року по 31 травня 2023 року.

Метою академічної мобільності є отримання нового досвіду (поглиблення інтеграції в український та міжнародний освітньо-науковий простір, підвищення якості освіти та ефективності наукових досліджень).

Результатом академічної мобільності є підвищення мовного рівня та поглиблення знань (виконання програми, відповідно до укладеного договору).