Практична підготовка

Консультація з виробничої логопедично-дослідної практики для здобувачів вищої освіти 2 курсу заочної форми навчання освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта»

11.09.2024 року керівником практики від кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Малишевською І. А. було проведено онлайн-консультацію для здобувачів вищої освіти ОС «магістр» 2 курсу (604, 614д груп) заочної форми навчання спеціальності 016.01 «Спеціальна освіта. Логопедія», освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта».

Ірина Малишевська проконсультувала практикантів щодо виконання робочої програми практики: складання індивідуального плану роботи на весь період практики (навчальна діяльність, виховна діяльність, методична діяльність, дослідницька); виконання індивідуальних завдань практики; виконання завдань науково-дослідної роботи (практичної частини кваліфікаційної роботи) за матеріалами практики; ведення щоденника спостережень тощо. Керівник запропонувала науково-методичну літературу з питань організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами, зокрема з порушеннями мовлення у закладах освіти з інклюзивною формою навчання.

Керівник практики – Ірина Малишевська, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.