Ранкова руханка “БУДЬ СПОРТИВНИМ”

Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя.

Україна щороку  долучається до відзначення цього свята, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку.

В  межах відзначення Дня фізичної культури і спорту та Міжнародного дня студентського спорту в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини усі  студенти 1 та 2 курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти зібралися на руханку «Будь спортивним!».

Метою заходу було пропагування активного способу життя та покращення фізичної активності студентів.
Студенти залишилися задоволеними, відзначивши позитивний вплив руханки на настрій та самопочуття.
Руханка пройшла успішно, досягнувши поставленої мети — об’єднати студентів у фізичній активності та популяризувати здоровий спосіб життя.

Учасники висловили бажання зробити такі заходи регулярними.