5 ПОРАД ВСТУПНИКАМ

➡1. Створити власний кабінет вступника краще ще до початку термінів подання заяв. Цього року доступ до особистого електронного кабінету вступників відкриють раніше – із 2-го липня 2018 року. Нагадуємо, що в нашому університеті працівники інформаційно-консультаційного центру допоможуть Вам створити електронну заяву та сформувати «карту вступу», нададуть вичерпну інформацію щодо вступної кампанії.
   ➡2. Не поспішати подавати заяви в перший день прийому. Не забувайте: визначальними при зарахуванні на місця держзамовлення і контракт є саме набрані бали, а не день подання заяви чи документів. Проте й відкладати до останнього дня (до 26 липня 2018 року) абітурієнтам також не варто. Потрібно враховувати можливість виникнення технічних збоїв, тому найкраще зробити це всередині терміну.
   ➡3. Так само радимо не подавати всі заяви одразу. Адже в абітурієнтів їх обмежена кількість – сім заяв на чотири спеціальності для фінансування за рахунок бюджетних коштів. А тому, коли з часом ситуація змінюватиметься на користь чи не на користь вступників, у них іще залишиться можливість якось змінити свої подання.
4. Визначивши пріоритети, не поспішати одразу їх розставляти. Бажано спочатку промоніторити, як змінюється конкурсна ситуація в різних університетах України, і виходячи з цього, потім розставити пріоритети вже з урахуванням власних шансів і прагнень отримати бюджетне місце.
   ➡5. Звертаємо особливу увагу тих вступників, які мають розбіжності в написанні імен та прізвищ у свідоцтвах про народження/ID-картках та документах про освіту. Такі абітурієнти мають особисто принести документи до приймальної комісії, аби внести всі необхідні помітки до електронної бази для успішного зарахування. Причому радимо їм це робити у перші дні подання заяв..