День відкритих дверей для абітурієнтів

12 лютого 2016 року  в УДПУ відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів. Проведенню таких заходів щоразу передує серйозна підготовча робота. Отож в холі нового корпусу привітно зустрічали майбутніх студентів, організовано провели їх реєстрацію. 

Всього на День відкритих дверей прибуло близько 700 абітурієнтів із Черкаської, вінницької, Кіровоградської, Київської, Одеської, Миколаївської та хмельницької областей.

Відбулися оглядова екскурсія університетом, перегляд презентаційних фільмів про університет. У фойє навчальних корпусів усі присутні мали змогу переглянути інформаційні тематичні стенди, отримати друковані матеріали профорієнтаційного характеру. На факультетах мистецтв та дошкільної та корекційної освіти, приміром, влаштували виставку творчих робіт викладачів та студентів.

Абітурієнти ознайомились із навчальними аудиторіями та науково-дослідними лабораторіями. Ознайомлення з організацією навчального процесу та діяльністю університету провели декани, завідувачі кафедр, викладачі, студенти. Під час зустрічей абітурієнтів з деканами та професорсько-викладацьким складом факультетів відбулися презентація факультету, озвучувалась детальна інформація про окремі напрями підготовки фахівців. Абітурієнти цікавились інформацією про програми міжнародного співробітництва, зокрема, про міжнародні програми стажування студентів за кордоном, про можливість військової підготовки, дозвілля.

Efk_shyochk n7Wwhl6pcq0

Друк