Вшанували пам’ять воїнів, які полягли в роки Другої світової війни

28 жовтня минає 76 річниця вигнання нацистських окупантів з України.

В ці дні ми вшановуємо пам’ять воїнів, які полягли в роки Другої світової війни та поіменно згадуємо наших захисників, низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти разом із співробітнами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та представниками громадських організацій міста взяли участь у покладанні квітів до Обеліска Слави та пам’ятного знаку, загиблим в зоні АТО уманчанам.

Учасники ходи у хвилині мовчання згадали всіх тих, хто заплатив власним життям за мирне небо над головою.

Вічна слава героям, які полягли в боях за свободу і незалежність України!

Ніколи знову!

Пам’ятаємо ‒ перемагаємо!