ФЕСТИВАЛЬ ДОБРИХ КАЗОК ТА МУЛЬТФІЛЬМІВ

У нас сьогодні, 16 квітня, на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбувся фестиваль  добрих казок та мультфільмів.

Сьогодні викладачі, студенти та гості мандрували по світу дивовижної дитячої казки.

Казка – це світ, чарівний та незвичний,
Казка – це диво,сповнене краси.
Поринути в казку – це ж бо так цікаво,
Це справді свято, радість для душі.

На фестиваль завітали наші маленькі гості з закладів дошкільної освіти №12, №25 і №30, з якими факультет співпрацюємо багато років поспіль.

Чарівну мандрівку розпочали наймолодші учасники, вони зуміли подарувати неповторний радісний настрій та створити чарівну, казкову атмосферу у залі.

Вихованців ДНЗ № 30 «Вишенька» виступили з постановкою авторської казки Василя Сухомлинського «Квітка і пелюстки».

Вихованці ДНЗ № 25  «Ягідка» підготували в дарунок сюжет української народної казки «Пан Коцький».

Наші маленькі гості із ДНЗ № 12 «Золота рибка» підготували казку-мюзкл «Спляча красуня».

Порадувала глядачів лялькова вистава казки «Солом’яний бичок» (114 група) та «Казка про всіх, всіх» (114 група), керівник гуртка – Гаврилюк Світлана Миколаївна.

Культмасовий сектор студентської ради факультету дошкільної та спеціальної освіти підготував постановку української народної казки «Ріпка».

Студенти 215-315 груп підготували українську народну казку «Колобок» із використанням елементів сурдоперекладу під керівництвом Хрипун Дар’ї Миколаївни.

Казка – це дитинство людства і його мудрість. Друзі, читайте і слухайте казки, переглядайте мультфільми і нехай вони ідуть по світу, нехай живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба жити.

Хочемо всім побажати здоров’я, завжди гарного настрою та незабутніх вражень від цьогорічної і майбутніх зустрічей. Маємо надію, що участь у фестивалі додасть енергії, творчих сил, натхнення до життя і віри у диво!