ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Студентка факультету дошкільної та спеціальної освіти 414 групи Семенчук Інна Борисівна взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який відбувся в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова, зі спеціальності “Спеціальна освіта” (за нозологіями) і була нагороджена дипломом третього ступеня.
Тема доповіді “Психолого-педагогічні умови корекції граматичної будови мовлення у старших дошкільників із загальним недорозвитком мовлення засобами ейдетики”.
Керівник наукової роботи: кандидат біологічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти Голуб Надія Петрівна.
Нагороду вручила доктор педагогічних наук, професор, декан факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ
імені М. П. Драгоманова Шеремет М. К.